بزرگداشت سالروز امام وبلاگ اطلاع رسانی بردخون -


بزرگداشت سالروز امام

پست با عنوان «بزرگداشت سالروز امام» از وبلاگ «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: مردم با همه وجود به امام راحل عشق می ورزیدند


حجت الاسلام دکترحسن عرفان در آیین بزرگداشت سالروز امام راحل و در جمع مردم بردخون  اظهار داشت: امام محبوب  قلوب مردم دنیا بود و مردم با همه وجود حضرت امام را دوست داشتند و به امام راحل  عشق می رزدیدند.


وی با بیان اینکه خداوند، مومنین را یاری می دهد، افزود: امام خمینی انسانی مومن ومتقی بودند و خدا یاریش کرد و او توانست با دست خالی و بدون خونریزی بر رژیم طاغوت پیروز شود و با اینکه در جنگ8ساله با تمام  دنیا می جنگیدیم امام عزیز جنگ را به خوبی هدایت کرد و ذره ای از خاک این کشور جدا نشد.


عرفان ادامه داد: قبل از انقلاب در زمینه های مختلف ضعیف بودیم و با اینکه 4برابر این زمان نفت می فروختیم اما هیچ توسعه و پیشرفتی نداشتیم که امروز در بهترین وضعیت قرار داریم و یکی از کشورهای مقتدر و توسعه یافته به شمار می آییم و این از برکت امام و شهدا و ایثار مردم انقلابی است.


این استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد: با رحلت امام  ایران عاشورایی شد و دنیا مردی بزرگ را از دست داد اما باید افتخار کنیم که امام راحل محبوب همه دلها و قلبها بود و در میان همه ادیان و مذاهب و اقشار جایگاهی ویژه و نمونه داشت.


در ادامه علی واعظ یکی از مداحان اهلبیت عصمت و طهارت در رثای امام راحل مرثیه خوانی کرد و قرائت سنتی قرآن با حضور دوستداران امام راحل در مصلای جمعه شهر بردخون انجام  شد.

 


وبلاگ «بزرگداشت سالروز امام» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» ندارد.