سخنرانی امام جمعه وبلاگ اطلاع رسانی بردخون -


سخنرانی امام جمعه

پست با عنوان «سخنرانی امام جمعه» از وبلاگ «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امام جمعه بردخون عنوان کرد: دولت نمی خواهد صاحب سفره های زیرزمینی  شود/شیوه برخورد مأموران با کشاورزان مناسب  نبود


حجت الاسلام سید حسین رکنی حسینی در جمع مردم روزه دار بردخونی با تبریک ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه مردم می کوشند در منطقه امرار معاش کنند، اظهار داشت: سفره های زیرزمینی متعلق  به مردم است و دولت نمی خواهد صاحب سفره های زیرزمینی  شود


امام جمعه بردخون با تسلیت به کشاورزانی که چاه های کشاورزی آنان پرشده، گفت: ما در غم کشاورزان شریک هستیم و به دولتمردان می گوییم که در این40سال از پیروزی انقلاب اسلامی برای چند نفر در بخش بردخون و شهرستان دیر شغل ایجاد کرده اید تا مردم به سراغ  شیوه های غیرقانونی  نروند.


وی با اشاره به اینکه با هرج و مرج، کار غیرقانونی و بی انضباطی مخالف هستیم، ادامه داد: اینکه هر کسی در پارکینگ منزل خود چاه حفر کند مناسب نیست و برخورد مأموران انتظامی و شیوه برخورد با مردم را هم نمی پذیرم زیرا مردم عاشق و وفادار به انقلاب و نظام هستند و ضد نظام و ضد انقلاب نیستند.


رکنی حسینی افزود: سفره های زیرزمینی از ابتدای خلقت وجود داشته و اگر قرار باشد هرکدام در خانه چاهی حفر کنیم دودش به چشم همه می رود و مجبور می شویم مانند آبدان از آب شیرین استفاده کنیم چرا که در بردخون روزی با5 متر به آب می رسیده اند و امروز با100 متر نیزخبری از آب نیست.


امام جمعه بردخون با بیان اینکه دولت و قوه قضاییه نمی خواهند صاحب سفره های زیرزمینی بردخون شوند، اضافه کرد: سفره زیرزمینی متعلق به مردم است و نسل آینده نیز حق دارد اما با وضعیت کنونی تا چند سال دیگر آب ها به آب شور دریا می رسد و هیچ نصیبی از آن نخواهیم  داشت.


وی کشاورزی را تنها منبع درآمد مردم دانست و گفت: چرا یک نفر با10 چاه و 200 هکتار به کشاورزی مشغول است و یک نفر که تنها یک چاه و یک هکتار زمین کشاورزی دارد از فعالیت محروم می شود، یک نفر که حتی مجوز دارد حق ندارد همه زمین ها را زیر کشت ببرد که این با عدل علی(ع)سازگار نیست.


رکنی حسینی با انتقاد از شیوه برخورد مأموران با کشاورزان که  انگار به جنگ داعش آمدند، تصریح کرد: مسئولان برنامه ریزی کنند تا هر کشاورز سهم خاصی داشته باشد نه اینکه برخی با داشتن روابطی آب را کیلومترها منتقل کنند و برخی با حداقل امکانات از کار محروم شوند.


وی همچنین با اشاره  به سالروز تشکیل شورای عالی فرهنگی گفت: دشمنان با بیداری به برنامه ریزی مشغولند و قوی عمل کرده اند و  ما در انجام وظایف ضعیف عمل کرده ایم که شوایعالی انقلاب فرهنگی نیز در انجام وظایف خود موفق نبوده است.


وی افزود: دشمن شبانه روز فعال است و برای کودکان و بزرگسالان برنامه دارند و از طریق شیوه های مختلف و برای همه سنین برنامه ریزی می کنند اما تلویزیون ما هیچ جاذبه ای ندارد و مردم در همه سنین نمی توانند از آن بهره  ببرند.


رکنی حسینی با بیان اینکه صدا و سیما در هر ثانیه میلیون ها تومان هزینه می کند، اضافه کرد: هر شبکه ای باید برای سنین خاصی برنامه داشته باشد و از پخش سخنرانی های کسل کننده و بدون استفاده خودداری کنند زیرا امروزه مانند گذشته نیست و با مقایسه عملکردها از دنیا عقب هستیم و از لطف خدا است که ملت ایران همچنان مقاوم ایستاده است.


وبلاگ «سخنرانی امام جمعه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» ندارد.