زیدان قرارداد خود را با رئال تمدید کرد BLOG-NEWS -


زیدان قرارداد خود را با رئال تمدید کرد

پست با عنوان «زیدان قرارداد خود را با رئال تمدید کرد» از وبلاگ «BLOG-NEWS» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


بدون توجه به شکست یا پیروزی رئال در فینال لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو، زین الدین زیدان فصل بعد نیز سرمربی رئال خواهد بود.


 


به گزارش "بلاگ نیوز"، زیدان کارش در رئال را از اوایل ژانویه و از هفته نوزدهم لالیگا بجای بنیتس شروع کرد. او در 20 بازی روی نیمکت کهکشانی ها نشست و رکورد 17 پیروزی، یک شکست و دو تساوی، 63 گل زده و 16 گل خورده را بر جای گذاشت.


صبح امروز زیدان با حضور در باشگاه رئال مادرید قرارداد خود را که بعد از فینال CL پایان می یافت، به مدت سه سال دیگر تمدید کرد و سرمربی قطعی رئال مادرید در فصل آتی خواهد بود.


البته گفته می شود تنها درصورتی زیدان 3 فصل کامل در مادرید می ماند که او بتواند در فصل آینده سه گانه را برای رئال فتح کند. 


وبلاگ «زیدان قرارداد خود را با رئال تمدید کرد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «BLOG-NEWS» ندارد.