قرارداد نجومی وحید امیری با پرسپولیس BLOG-NEWS -


قرارداد نجومی وحید امیری با پرسپولیس

پست با عنوان «قرارداد نجومی وحید امیری با پرسپولیس» از وبلاگ «BLOG-NEWS» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


هافبک چپ فصل گذشته باشگاه منحل شده نفت تهران صبح امروز با قراردادی دو ساله به جمع سرخپوشان پیوست.


 


به گزارش "بلاگ نیوز"، وحید امیری 28 ساله که در این فصل نقل و انتقالات اخبار بسیاری در مورد او منتشر می شد، صبح امروز در پی نشستی با علی اکبر طاهری به توافق نهایی دست پیدا کرد و با پیراهن پرسپولیس  عکس یادگاری انداخت. امیری اصلیت خرم آبادی دارد و دو سال است که در جمع مردان منتخب کارلوس کی روش حضور دارد اما هرگز موفقیت چشم گیری بدست نیاورده است.


او که به شاه ماهی نقل و انتقالات تبدیل شده بود به غیر از پرسپولیس از تیم های استقلال،سپاهان،صنعت نفت و گسترش فولاد هم پیشنهاد داشت که در آخر با قراردادی 2 ساله به پرسپولیس تهران پیوست.


امیری پیش از پیوستن به قرمزهای پایتخت عنوان کرده بود تنها به تیمی می پیوندد که مبلغ بیشتری را به وی بدهند، به همین جهت پرسپولیسی ها با پیشنهاد قراردادی دو ساله به ارزش یک میلیارد و 900 میلیون تومان او را جذب کردند.


البته حسین هدایتی، حامی مالی قرمزها برای راضی کردن این بازیکن جهت عقد قرارداد قول واریز پاداش 500 میلیون تومانی را به او داده بود و با این حساب مبلغ دریافتی امیری از پرسپولیس به 2 میلیارد و 400 میلون تومان افزایش پیدا می کند.


امیری بعد از بیرانوند، ساسان انصاری، حسینی و الوان‌زاده پنجمین خرید گران قیمت این فصل پرسپولیس است. 


وبلاگ «قرارداد نجومی وحید امیری با پرسپولیس» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «BLOG-NEWS» ندارد.