مسی نیکولاس را لو داد BLOG-NEWS -


مسی نیکولاس را لو داد

پست با عنوان «مسی نیکولاس را لو داد» از وبلاگ «BLOG-NEWS» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


تیم ملی آرژانتین در دومین دیدارش در رقابت های کوپا آمه‌ریکا موفق شد با نتیجه 5-0 پاناما را از پیش رو بردارد.‏


به گزارش "بلاگ نیوز"، لیونل مسی که در اولین دیدار آلبی سلسته مقابل شیلی غایب بود، در این دیدار به ترکیب اصلی برگشت و با ‏زدن 3 گل، نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشت.‏


پس از بازی خبرنگار اعزامی ما قصد داشت تا با مسی مصاحبه کوتاهی انجام دهد که اتفاق جالبی رخ داد.


خبرنگار ما می گوید: مسی درحال مصاجبه با یکی از شبکه های تلویزیونی آرژانتین بود و ما هم منتظر بودیم تا حرف هایش با آن خبرنگار تمام شود و با او مصاحبه کنیم که اتفاق جالبی رخ داد، مترجم سایت که همراه من بود داشت صحبت های مسی و خبرنگار را برایم ترجمه می کرد که خبرنگار از مسی سوال پرسید: چطور تونستی خودت را آماده بازی کنی و سه گل هم بزنی؟


مسی جواب داد: کار من نبود، همش را نیکولاس بازگر انجام داد و اگر او نبود من امشب حتی بازی هم نمی کردم. سپس خبرنگار و مسی با هم شروع به خندیدن کردند.


من به مسی گفتم که نیکولاس بازگر کیست اما او بدون هیچ اعتنایی از مقابل چشمانم عبور کرد و به سمت اتوبوس رفت.


پیش از این دی ماریا، ژاوی و حالا لئو مسی، نیکولاس بازگر را لو داده اند اما هنوز این جادوگر به کار خودش در فوتبال آرژانتین ادامه می دهد.


اگر هنوز او را نشناخته اید اینجا را کلیک کنینوبلاگ «مسی نیکولاس را لو داد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «BLOG-NEWS» ندارد.