متن نامه محرمانه امام (ره) به کویت، در دوران دفاع مقدس کانون بسیج مداحان شهرستان کبودراهنگ -


متن نامه محرمانه امام (ره) به کویت، در دوران دفاع مقدس

پست با عنوان «متن نامه محرمانه امام (ره) به کویت، در دوران دفاع مقدس» از وبلاگ «کانون بسیج مداحان شهرستان کبودراهنگ» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

اینستاگرام منتسب به محسن رضایی متن نامه محرمانه امام (ره) را منتشر کرده است.


 اینستاگرام منتسب به محسن رضایی متن نامه محرمانه امام (ره) به کویت، در دوران دفاع مقدس را منتشر کرده است.

 

در این پست آمده است: در زمانِ دفاع مقدس، دولت کویت بر اثر فشار صدام حسین و دولت عربستان و زیر چتر حمایت آمریکا، بندرهای خود را در اختیار ارتش بعثی عراق قرار داده بود. پس از آزادی خرمشهر، همکاری‌های کویت و عراق بیشتر هم شد. در همان زمان حضرت امام (ره) نماینده‌ای به کویت پیش امیر آنجا فرستاد که حامل یک پیام سری بود.

 

 پیام امام که نخستین بار مضمون آن منتشر می شود، این بود: "کسی که در آستین خود مار پرورش می‌دهد، همان مار دست خودش را هم خواهد گزید" امام در این پیام، کویت را از همکاری با صدام حسین بر حذر داشته و بر عواقب ادامه این همکاری هشدار داده بود. سران کویت متأسفانه به این نصیحت توجهی نکردند، ولی وقتی معنای آن را فهمیدند که صدام از پس ناکامی دربرابر ایران، و پذیرش قطعنامه، به کویت حمله کرد!


وبلاگ «متن نامه محرمانه امام (ره) به کویت، در دوران دفاع مقدس» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «کانون بسیج مداحان شهرستان کبودراهنگ» ندارد.