انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی آذرمغان -


انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی

پست با عنوان «انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی» از وبلاگ «آذرمغان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


پسرفت ورزش در گرمی منشأ سوء مدیریتی دارد چنانچه از هر رشته ورزشی یك هیأت تمام تعطیل ، اسم وجود دارد و  وجود خارجی ندارد. بعنوان مثال بنده برای چندین بار به اداره ورزش و جوانان مراجعه كردم ولی با در بسته ی هیأت سوار كاری مواجه شدم.
از مسؤولین محترم هم نتیجه احیای این ورزش مفرح كه دین اسلام هم آنرا سفارش كرده نگرفتم و فقط جوابی كه گرفتم این بود: ما نمیتوانیم زیر بار حقوقی این ورزش برویم. بهتر است همان یك نام صوری را نیز برداشته و هیأت را منحل كنند.  اگر ورزشكار بیمه شده باشد هیچ بار حقوقی متوجه كسی نمیشود. مسىؤولین امر از مقام و از دست دادن میز و صندلی خود میترسند به فكر جوانان و آینده همان جوان نیستند.


وبلاگ «انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آذرمغان» ندارد.