تغییر در کابینه دولت روحانی در 2 ماه آینده- آوای شهروند -


تغییر در کابینه دولت روحانی در 2 ماه آینده-

پست با عنوان «تغییر در کابینه دولت روحانی در 2 ماه آینده-» از وبلاگ «آوای شهروند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

صادقلو استاندار گلستان جایگزین احتمالی  فانی!


خبرها از هیئت ولت حاکی از آن است که در آستانه سال آخر خدمت دولت روحانی، تغییر در کابینه این دولت در دستور کار قرار گرفته است.


بر این اساس خبرها حاکی از از تغییر فانی وزیر آموزش و پرورش دارد که طی 2 ماه آینده خبر رسمی آن رسانه ای خواهد شد. شایان ذکر است که فانی در مجلس نهم استیضاح شد و در لحظه آخر زمانی که امیدی به برگشت خیابان شهید قرنی را نداشت نمایندگان مجلس با رئفت و روحیه خدمت گذاری در شررایط حساس منطقه وی را مجدد مورد تفقد قرار دادند.


منابع غیر رسمی حاکی از ان است که گزینه پیشنهادی دولت به جای فانی، حسن صادقلو استاندار فعلی استان گلستان می باشد.


این در حالی است که در قضایای پسابرجام و نارضایتی معیشتی مردم از وضع کنونی دولت روحانی تنها راه حل تسکین دهنده مسائل در اذهان عمومی را تغییر در کابینه می داند.


وبلاگ «تغییر در کابینه دولت روحانی در 2 ماه آینده-» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آوای شهروند» ندارد.