نقدی بر "گلستان ما" آوای شهروند -


نقدی بر "گلستان ما"

پست با عنوان «نقدی بر "گلستان ما"» از وبلاگ «آوای شهروند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

یک کارشناس خبره خبری با نقد سایت گلستان ما گفت: سایت گلستان ما سایتی است که هیچ وجهه خبری ندارد و با کمترین بازدید کننده تنها از طریق نوشتار بی ادبیانه و توهین آمیز به مسئولین دولتی و غیره و  نوشتار یادداشت های مخاطبین که حاوی توهین و نشر اکاذیب است جذب حدالقل مخاطب دارد.


این سایت در مدت حضور خودش در عرصه سایت های انتشار دهنده خبر ثابت کرد که در نوشتن خبر و تصاویر خبری هیچگونه تبحر و تجربه ای ندارد.


به مسئولین و مدیران این سایت اعلام می کنم که خبر نوشتن شرح حال و خاطره نویسی در یک صفحه نیست، خبر ساختار دارد ، خبر قاعده دارد.


دوستان "گلستان ما": در نوشتن اخبار یک خبر نباید سوگیری داشته باشد چون این امر خود نوعی "بیماری خبری" است که بیشتر اذهان عمومی را مشوش می کند.


سردبیر محترم سایت مذکور باید بداند که اخبار در برهه حساس کشور مان و در ایام انتخابات باید به دولت فعلی (با هر جناح و تفکری) در راستای تقویتش کمک کند نه اینکه با نشر اکاذیب و تایید یادداشت های توهین آمیز برخی مخاطب نماها مسئولین را تخریب کند.


بزرگواران گذشت بالاترین مقام سیاسی استان و همچنین بسیاری از مسئولین در مقابل سایت شما بسیار زیاد بوده زیرا طبق قوانین وزارت ارشاد سایت شما با نوشتار و ادبیاتی که دارد می توانست توقیف شود.


و نکته مهم دیگر که می توان عنوان کرد این است که: یک سری افراد از استان های دیگر به گلستان مهاجرت میکنند و یک سایت خریداری می کنند و عنوان آن را خبری می گذارند بعد اسمخود را هم خبرنگار می گذارند، بدون هیچ مجوز خبری.... باید هشدار داد که استان گلستان جای بازی های قومی و تفرقه ای نیست این استان بسیار متحد و یک دل می باشند. پس توصیه می کنیم که بیشتر در راه اتحاد و همدلی پیش روید تا تفرقه


این نکته نیز حائز اهمیت است که سایت گلستان ما بر خلاف نقشه راه مقام معظم رهبری در حال قدم بر داشتن است. زیرا تخریب مسئلولین در دولتی که مقام معظم رهبری تایید فرموده اند یعنی مخالفت با نظام و مخالفت با اسلام.


 


 


چند نمونه کامنت های توهین آمیز در این سایت:


# من 1394-11-13 18:01


به به باید به افتخار این بی غیرتی و بی شرمی تجلیل هم بشن
واقعا تاسف داره انگار نکه ما مسلمانیم
دست مسئولین امر درد نکنه خوب جواب امام و خون شهدا رو دارن هر روز بهتر از دیروز پایمال می کنن
بله وقتی بسیج تو جامعه تضعیف بشه عاقبت میشه این افتخارات .........

 

****

نمونه ای از ادبیات نوشتاری سایت:


خشم قوانلو از نمایندگان استان ؛

نقدی بر اظهارات اخیر سیاسی ترین مدیر کل گلستانی


البته این تعلق خاطر بخشی ناظر به کرسی ارشد استانداری گلستان است که در اختیار حسن صادقلو رامیانی قرار دارد و قوانلو به عنوان یک "مدیر کل همشهری استاندار" هر چه در توان دارد قطعا در جهت حمایت از صادقلو و موفقیت مجموعه ای که وی در استان هدایت و راهبری می کند، بکار می گیرد .


 


*****


تحریک اذهان عمومی به تجمع و اغتشاش:در تیتیر خبر با نوشتن کلمه احتمال اذهان عمومی را غیر مستقیم تحریک کرده است.


گلستان ما بررسی می کند:

احتمال تجمع کارگران کشتارگاه جلین مقابل استانداری گلستان


****


متن خبر تودیع و معارفه مدیر عامل هلال احمر: سوگیری شدید خبری!!!


البته غیر از مسئولین استانی علی اصغر احمدی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور و همشهری حسین احمدی که هر دو از بیارجمندی های مقیم گرگان هستند می تواند جواب این سوال را بدهد .


***


توهین در کامنت ها


# ی دوست 1394-11-07 01:15


خخخخخخح
ماشالله خدا قوت
عددی نیستی که دکتر رو تهدید کنی

 


***


 


  


وبلاگ «نقدی بر "گلستان ما"» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آوای شهروند» ندارد.