آقای مرادعلی منصوری رضی پاسخ بدهید! آوای شهروند -


آقای مرادعلی منصوری رضی پاسخ بدهید!

پست با عنوان «آقای مرادعلی منصوری رضی پاسخ بدهید!» از وبلاگ «آوای شهروند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

در آستانه انتخابات سال 94 برخی از کاندیداها باید به برخی سوالاتی که خود از قبل پیش آورده اند پاسخ درستی دهند تا اذهان عمومی نسبت به آنها منحرف نشود.


یکی از کاندیداهای نمایندگی مجلس در حوزه رامیان و آزادشهر آقای مرادعلی منصوری رضی است که دو دوره در مجلس حضور داشتند.


پاسخی که امروز افکار عمومی در انتضار شنیدن آن هستند در خصوص مصاحبه وی در سال 1390 با هفته نامه گلستان مهر است که آقای منصوری رضی در مصاحبه بعد از انتخابات دوره قبل خود با این نشریه عنوانکرد که " برای همیشه از سیاست کنار خواهم رفت"


1- سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه شده در طی این مدت تصمیم شما عوض شده و به فکر برگشت به عرصه سیاست افتادید؟


2- آقای منصوری شما عمل جراحی قلب خود را به گردن رقبای انتخاباتی خود انداختید. آیا این عین بداخلاقی های سیاسی نیست؟


3- آقای منصوری چرا در نطق های خانگی خود مردم را عوام فرض می کنید و می گویید که در پایینترین جای تهران خانه دارید؟مگر بهارستان نقطه بدی است؟


4- در نطق هفته اخیر سخنرانی خود عنوان کردید ماشین ندارید... آقای منصوری پژو پارس ماشین نیست؟


این علامت سوال هایی است که برادر بزرگوار منصوری رضی در نطق های بعدی خود به مردم پاسخ خواهند داد.


(متن مصاحبه مرادعلی منصوری رضیبا هفته نامه گلستان مهر در 1390 قابل انتشار است)


وبلاگ «آقای مرادعلی منصوری رضی پاسخ بدهید!» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آوای شهروند» ندارد.