چرا مرگ بر آمریکا+تصاویر اخبار و رویدادها -


چرا مرگ بر آمریکا+تصاویر

پست با عنوان «چرا مرگ بر آمریکا+تصاویر» از وبلاگ «اخبار و رویدادها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش اترک، در 12 تیرماه سال 1367 ناو آمریکایی وینسنس در یک حمله ناجوانمردانه یک هواپیمای مسافربری متعلق به جمهوری اسلامی ایران را مورد هدف موشک های هدایت شونده خود قرار داد و تمامی 290 سرنشین آن را به شهادت رساند.


مقامات کشور آمریکا اعلام کردند که این یک اشتباه بوده و آنها به اشتباه این هواپیما را هدف قرار داده اند!


اما اگر واقعا این امر به اشتباه صورت گرفته بود، چرا باید به کاپیتان دستور دهنده این امر بعد از رسیدن به آمریکا مدال افتخار دهند؟


چرا هیچ عذرخواهی رسمی و غیر رسمی توسط دولت آمریکا تا این زمان صورت نگرفته است؟


در همان زمان کاپیتان دیوید کارلسون فرماندهٔ ناو سایدز که در زمان حادثه در نزدیکی ناو وینسس قرار داشت، در سال ۲۰۰۵ در مصاحبه‌ای با دیوید فیسک، نابودی هواپیمای ایرانی به دست راجرز را «نقطهٔ اوج پرخاشگریِ وحشتناک کاپیتان راجرز دانست.


چرا کسی یا دولتی که این قدر ظالم است و این همه به مردم ایران ظلم کرده و هنوز نیز از کردارهای خود کوتاه نیامده باید مدارا کرد.


hava290a


 


hava290d


 


hava290b


 


hava290c


 


hava290e


وبلاگ «چرا مرگ بر آمریکا+تصاویر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار و رویدادها» ندارد.