نظر آیت الله سیفی مازندرانی در خصوص تایید برخی از کاندیداهای خبرگان رهبری اخبار و رویدادها -


نظر آیت الله سیفی مازندرانی در خصوص تایید برخی از کاندیداهای خبرگان رهبری

پست با عنوان «نظر آیت الله سیفی مازندرانی در خصوص تایید برخی از کاندیداهای خبرگان رهبری» از وبلاگ «اخبار و رویدادها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش اترک به نقل از تسنیم، آیت‌الله علی‌اکبر سیفی مازندرانی فقیه و مدرس حوزه علیمه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر تأیید اجتهاد حجت‌الاسلام حسن خمینی برای نامزدی در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری توسط خودش را رد کرد و گفت: اینجانب در ارتباط با نامزدهای مجلس خبرگان، اساساً اجتهاد هیچ‌کس را تأیید نکردم و هرگونه نسبتی در این باره به این حقیر، خلاف واقع است.


وی درباره اهمیت مجلس خبرگان رهبری در شرایط امروز کشور، افزود: تعیین رهبری فقیه، عادل و شجاع و دارای شرایط افتاء و قیادت به‌عهده خبرگان رهبری است که این موضوع بسیار اهمیت دارد و هیچ نهادی در جمهوری اسلامی چنین اهمیتی ندارد.


فقیه و مدرس حوزه علمیه قم با بیان اینکه امروز تنها قدرت و عاملی که می‌تواند در برابر زیاده‌طلبی‌های آمریکا، صهیونیزم و فتنه‌گران در بیان و کلامشان بایستد، خبرگان رهبری است، اظهار داشت: براساس شواهد، مشخص است که سران فتنه از آن مبنا و فکر باطل و اقدامات سال 88، دست نکشیده‌اند.


وی افزود: مردم برای مقابله با هرگونه تهدید و فتنه‌ای به ولی امرشان سر سپرده‌اند و جان بر کف مطیع نایب امام عصر(عج) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستند و هیچ جریان و قدرتی نمی‌تواند در برابر توفان اطاعت مردم از ولی امر دوام بیاورد.


آیت‌الله سیفی مازندرانی در پایان خاطرنشان کرد: اهمیت مجلس خبرگان رهبری امروز برای نظام بیش از هر زمان دیگری برای کسانی که ذره‌ای شمّ سیاسی داشته باشند، معلوم است.


وبلاگ «نظر آیت الله سیفی مازندرانی در خصوص تایید برخی از کاندیداهای خبرگان رهبری» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار و رویدادها» ندارد.