مشکلات مرکز درمان بستر لقمان حکیم مراوه تپه اخبار و رویدادها -


مشکلات مرکز درمان بستر لقمان حکیم مراوه تپه

پست با عنوان «مشکلات مرکز درمان بستر لقمان حکیم مراوه تپه» از وبلاگ «اخبار و رویدادها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش اترک، مراوه تپه تنها شهرستانی است که هنوز بیمارستان ندارد و علی رغم وسعت زیاد و دوری از مراکز درمانی مجهز، هنوز یک مرکز درمانی مجهز درمانی ندارد و بیماران این شهرستان برای درمان بای به شهرهای اطراف مراجعه نمانید.


قزل یکی از شهروندان شهرستان مراوه تپه در تماس با اترک گفت:وقتی خبر افتتاح مرکز درمانی لقمان حکیم را شنیدیم خیلی خوشحال شدیم چرا که به ما گفتند که در این مرکز پزشکان متخصص هم خواهند آمد.


البته از حق نگذریم، پزشکان متخصص به این مرکز درمانی می آیند ولی خیلی دیر به مراوه تپه می رسند و عصر همان روز هم به شهر خودشان برمی گردند و هیچ دکتر متخصص در خود شهرستان باقی نمی ماند.


قزل گفت:از روستا اگر بخواهی پیش دکتر متخصص بیایی باید با مریضت به شهر بیایی و حضوری وقت بگیری وگرنه به شما تلفنی وقت نمی دهند.تازه اگر حضوری بیایی ممکن است که دکتر هم برایش کاری پیش بیاید و یا پیش آمده باشد و این بار دکتر نباشد.


ابراهیم یکی دیگر از شهروندان هم در تماس با اترک گفت:مشکل درمانگاه و بیمارستان در شهرستان مراوه تپه، مشکل بزرگی است و مردم منطقه در سختی هستند. چرا مسئولین فکری برای این مشکل مردم نمی کنند.


مرکز درمانی حضرت لقمان حکیم مراوه تپه به عنوان مرکز درمان بستر است و در هفته چند دکتر متخصص به شکل نوبتی در آن حضور می یابند.


با ما برای پیگیری این خبر همراه باشید.


وبلاگ «مشکلات مرکز درمان بستر لقمان حکیم مراوه تپه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار و رویدادها» ندارد.