مرکز درمان بستر مراوه ، درمانگاه شماره 2 کلاله است اخبار و رویدادها -


مرکز درمان بستر مراوه ، درمانگاه شماره 2 کلاله است

پست با عنوان «مرکز درمان بستر مراوه ، درمانگاه شماره 2 کلاله است» از وبلاگ «اخبار و رویدادها» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش اترک، در راستای پیگیری مشکلات مردم در زمینه استفاده از خدمات تخصصی مرکز درمان بستر شهرستان مراوه تپه با دکتر ایمانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان مراوه تپه گفتگو کردیم.


دکتر ایمانی در خصوص وضعیت پزشکان متخصص در شهرستان مراوه تپه گفت: هم اکنون در مرکز درمان بستر شهرستان مراوه تپه 2 پزشک تخصص داخلی داریم که هر کدام در دو روز کاری در مرکز حضور دارند.


دکتر ایمانی ادامه داد:سه پزشک نیز در زمینه اطفال و در مدت 6 روز در مرکز حضور دارند و به ویزیت بیماران می پردازند.


وی در خصوص شیوه ارجاع بیماران گفت:بیماران بر اساس ارجاع از مراکز روستایی کمترین هزینه را متحمل خواهند شد.


رئیس مرکز بهداشت شهرستان در خصوص مشکلات مردم روستایی برای نحوه ویزیت متخصصان گفت:پزشکان ما به علت اینکه از جای دیگر می آیند معمولا ساعت 10 و نیم تا 11 وارد محل کار می شوند و تا ساعت 4 عصر در مرکز بیمار می بینند.


دکتر ایمانی گفت: ما پزشک متخصص کم داریم و نیرویی هم که بخواهد وقتها را تنظیم کند نداریم.


وی افزود: مرکز درمانی ما به جهت اداری به عنوان مرکز شماره 2 کلاله محسوب می شود و شهرستان مراوه تپه مرکز درمانی تخصصی مستقل ندارد.


دکتر ایمانی ادامه داد:در حال پیگیری مستقل کردن مرکز درمانی شهرستان مراوه تپه هستیم.


شهرستان مراوه تپه از نزدیک ترین شهری که دارای مرکز درمانی تخصصی برخوردار است حدود 100 کیلومتر دور است و نیاز است که مسئولین استانی و کشوری در زمینه استقلال مرکز درمانی و ساخت بیمارستان در شهرستان مراوه تپه اقدامات لازم را مبذول نمایند.


انتهای پیام/جامی


وبلاگ «مرکز درمان بستر مراوه ، درمانگاه شماره 2 کلاله است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار و رویدادها» ندارد.