مالیات بر مشاغل خودرو/در خصوص مغایرت های فیش های واریزی مالیاتی دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد -


مالیات بر مشاغل خودرو/در خصوص مغایرت های فیش های واریزی مالیاتی

پست با عنوان «مالیات بر مشاغل خودرو/در خصوص مغایرت های فیش های واریزی مالیاتی» از وبلاگ «دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

اطلاعیه مهم و فوری
قابل توجه دفاتری که به علت بدهی در مغایرت فیش واریزی مالیاتی  سرویس مالیات مشاغل آنها قطع گردید.
با توجه به تذاکرات و مکاتبات قبلی سازمان امور مالیاتی کشور ضرورت دارد تا دفاتر ضمن تماس با تلفن 66562164 و 66564098 کال سنتر کانون با اطلاع از وضعیت فیشهای دارای مغایرت مالیاتی نسبت به پرداخت و ارسال  فیشهای مربوطه جهت برقراری سرویس اقدام نمایند.

شایان ذکر است تبعات آنی عدم اقدام به موقع از سوی دادستانی انتظامی سازمان امور مالیاتی با توجه به پیگیریهای گذشته ضرورت سریع دفاتر مذکور را می طلبد.

  • دفاتر جهت پرداخت باید به ادارات کل مالیاتی استان مراجعه نموده و به نام متقاضی فیش دریافت نمایند.
  • دفاتر شهر تهران نیز باید به اداره مالیات شرق تهران به نشانی:  میدان رسالت ابتدای خیابان هنگام سازمان امورمالیاتی  دفتر آقای نیک چهره.
  • دفاتر سایر شهرستان های تهران ، نیز به نشانی : شهرری  مالیات جنوب استان تهران دفتر سلطانی.

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان 

 


 

از دفاتر بهشهر فقط یک مورد بود  

که رفع شد


وبلاگ «مالیات بر مشاغل خودرو/در خصوص مغایرت های فیش های واریزی مالیاتی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد» ندارد.