دوره ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد -


دوره ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه

پست با عنوان «دوره ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه» از وبلاگ «دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

قابل توجه دانشپذیران محترم؛ دوره ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه دارای دو آزمون می باشد . آزمون اول در داخل بخش محتوای دوره شاملدوازده سوال تستی بوده که صرفا آزمایشی می باشد و شرکت در این آزمون الزامیست. برای فعال شدن آزمون آزمایشی می بایست محتوای مالتی مدیا مطالعه شود. آزمون نهایی شما در بخش آزمون پایانی شامل بیست سوال تستی می باشد که پس از شرکت در آزمون آزمایشی فعال می گردد. مدت زمان شرکت در هر آزمون پانزده دقیقه می باشد و در صورت عدم شرکت در بازه زمانی هر آزمون نمره صفر برای شما درج می گردد. لطفا هر چه سریعتر نسبت به مطالعه محتوای مالتی مدیا اقدام نمایید بدیهیست در صورت به حدنصاب نرسیدن زمان مطالعه هیچ آزمونی فعال نشده و پس از گذشت بازه زمانی سامانه نمره صفر برای شما درج می نماید. پس از قبولی در آزمون به بخش گواهینامه دیجیتال مراجعه نمایید و گواهینامه خود را مشاهده و تایید نمایید. 

 


 در صورتی که روی دکمه شروع آزمون کلیک نمایید تایمر آزمون شما شروع به کم شدن می نماید .بدیهیست حتی با بستن و خروج از سایت نیز زمان آزمون شما در حال کم شدن می باشد و پس از اتمام زمان آزمون شما سیستم نمره شما را محاسبه نموده و در صورتی که به سوالات پاسخ نداده باشید نمره صفر برای شما درج می نماید . این نمره غیر قابل برگشت و آزمون غیر قابل تمدید می باشد بنابراین برای شروع آزمون شرایط شرکت در آزمون خود را فراهم نموده سپس روی شروع آزمون کلیک نمایید.


وبلاگ «دوره ترابرد پذیری شماره های تلفن همراه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دفترپیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی -عطارد» ندارد.