سفیر آلمان در ارمنستان. هدف از قطعنامه بوندستاگ تحقق گفتگو میان ارامنه و ترک ها است رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما -


سفیر آلمان در ارمنستان. هدف از قطعنامه بوندستاگ تحقق گفتگو میان ارامنه و ترک ها است

پست با عنوان «سفیر آلمان در ارمنستان. هدف از قطعنامه بوندستاگ تحقق گفتگو میان ارامنه و ترک ها است» از وبلاگ «رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

سفیر جمهوری فدرال آلمان در ارمنستان ابراز امیدواری کرد تصویب قطعنامه شناسایی نسل کشی ارامنه از سوی بوندستاگ آلمان به تحقق گفتگو میان ارامنه و ترک ها کمک کند.


به گزارش خبرگزاری "آرمن پرس" ماتیاس کیسلر سفیر آلمان در ایروان روز گذشته در گفتگو با خبرنگاران افزود."پیش از این تلاش هایی برای آغاز گفتگو میان جوامع دو کشور انجام گرفته است اما این قطعنامه به روند تحقق چنین گفتگویی شتاب خواهد بخشید. هدف میان مدت این قطعنامه بروزرسانی گام هایی است که در سال 2009 میلادی در جهت برقراری گفتگو میان ارمنستان و ترکیه آغاز شد. در این قطعنامه همچنین بر ضرورت تلاش آلمان در جهت بررسی این موضوع (نسل کشی ارامنه) از سوی جامعه مدنی ترکیه و همچنین دولت این کشور تاکید شده است."


وبلاگ «سفیر آلمان در ارمنستان. هدف از قطعنامه بوندستاگ تحقق گفتگو میان ارامنه و ترک ها است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما» ندارد.