وارلیک. دیدار روسای جمهوری با موضوع قره باغ برای اواخر ماه ژوئن برنامه ریزی شده است رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما -


وارلیک. دیدار روسای جمهوری با موضوع قره باغ برای اواخر ماه ژوئن برنامه ریزی شده است

پست با عنوان «وارلیک. دیدار روسای جمهوری با موضوع قره باغ برای اواخر ماه ژوئن برنامه ریزی شده است» از وبلاگ «رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

رئیس آمریکایی گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا خبر از برگزاری نشست قره باغ در اواخر ماه ژوئن داد.


جیمز وارلیک در گفتگوبا خبرگزاری ترند عنوان کرد. "اگرچه جزئیاتی از این نشست در اختیار نداریم اما می توانیم تائید کنیم که این نشست در اواخر ماه جاری (ژوئن) برگزار خواهد شد."


رئیس آمریکایی گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا تاکید کرد که این گروه به تلاش های خود در جهت تحقق توافقات به عمل آمده در نشست ماه می سران دو کشور در وین ادامه خواهد داد.


وبلاگ «وارلیک. دیدار روسای جمهوری با موضوع قره باغ برای اواخر ماه ژوئن برنامه ریزی شده است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «رادیو ارمنی معاونت برون مرزی صداوسیما» ندارد.