مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درجوانرودبرگزارشد آفتاب جوانرود -


مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درجوانرودبرگزارشد

پست با عنوان «مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درجوانرودبرگزارشد» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درجوانرودبرگزارشد


مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان جوانروددر مسجد جامعه این شهرستان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود،  شرکت کنندگان یادو خاطره امام راحل (ره) را گرامیداشتند. مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه تیپ انصارالرسول جوانروددر این مراسم در خصوص ابعاد شخصیتی و نقش بی بدیل  امام خمینی (ره )در بیداری جهان اسلام و خنثی کردن برنامه های استکبار جهانی به ایراد سخن پرداخت.حجت الاسلام فرهادشکری با اشاره به جایگاه خمینی گفت: امام (ره) هویت بخش نظام اسلامی و امید مستضعفان جهان بود. وی افزود:سخن گفتن از شخصیت اما م خمینی کارآسانی نیست وما تنها می توانیم بخش از ویژگی های آن بزرگوار را به زبان بیاوریم. مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه تیپ انصالرسول جوانرود ایمان وتقوی ، استکبارستیزی وساده زیستی را از مهمترین ویژگی های امام خمینی برشمرد.حجت الاسلام شکری خاطرنشان کرد: اگر مکتب اما م(ره) نبود امروز شاهد امنیت پایدار، عزت واقتداردر کشورنبودیم . وی با تشریح اوضاع کنونی جهان به ویژه جهان اسلام یادآورشد: در این برهه حساس از زمان نیاز به مکتب امام خمینی (ره) بیشت احساس می شود.
معاون فرماندار جوانرودنیز با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ه) گفت:  امام خمینی متعلق به تمام مردم است. کمال شهسواری افزود: امام (ره) تنها به قشر خاصی تعلق نداشت بلکه تمام آحاد مردم به ایشان ارادت دارند. وی اظهرداشت: امام با اندیشه‏های بلند الهی و تلاش‏های صادقانة خویش مسیر تاریخ را دگرگون کرده و سر منشاء تحولات عظیمی‌در ایران وجهان گردید.
وبلاگ «مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درجوانرودبرگزارشد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.