بازدید فرماندار از آغازعملیات توسعه پارک ساراون شهر جوانرود آفتاب جوانرود -


بازدید فرماندار از آغازعملیات توسعه پارک ساراون شهر جوانرود

پست با عنوان «بازدید فرماندار از آغازعملیات توسعه پارک ساراون شهر جوانرود» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


بازدید فرماندار از آغازعملیات توسعه پارک ساراون شهر جوانرود


فرماندار جوانرود به اتفاق شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر جوانرود از آغاز عملیات توسعه پارک  ساراون این شهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندارجوانروددر این بازدید با  تاکیدبه توسعه فضا های سبزشهر گفت: امسال اقدام عملی در کمیته برنامه ریزی برای توسعه پارک ساراون در جنوب شهر انجام خواهد شد به شرطی که  توسعه فاز دوم پارک شهدا نیز ادامه یابد.آرش لهونی همچمین بر توسعه پارک محله ها تاکید واز شورا وشهرداری خواست دراین راستا نیز به زودی اقدامات عملی انجام گیرد. وی اظهارداشت : با این وضع می توانیم به استاندارد سرانه فضای سبز نزدیک شویم.

شهردارجوانرود نیز گفت: پارک جنوب شهر (ساراون)  سه ونیم هکتاربوده است که با پیگیری های انجام گرفته به 14 هکتار توسعه می یابد . حسینعلی طهماسبی اظهار داشت با توجه به  اینکه پس از 13 سال این پارک بدون روسنایی بوده است افزود: در حال حاضر 3 میلیاردریال برای روشنایی این پارک اختصاص یافته که به زودی روشنایی آن تامین خواهد شد. وی از احداث وتوسعه  پارک های محلات  شهر خبردادوگفت:کار احداث و توسعه این پارک ها در محله های بیمارستان وجهادکشاورزی آغاز شده است.طهماسبی  یادآورشد: احداث وتوسعه فاز دوم پارک شهدای شهر نیز در دست اجرا است.وبلاگ «بازدید فرماندار از آغازعملیات توسعه پارک ساراون شهر جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.