دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام در جوانرود تجلیل شدند آفتاب جوانرود -


دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام در جوانرود تجلیل شدند

پست با عنوان «دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام در جوانرود تجلیل شدند» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام در جوانرود تجلیل شدند
با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود دست اندرکاران وعوامل اجرایی اعزام کاروان به مرقدامام خمینی (ره) در شهرستان جوانرودتجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندارجوانرودبا تقدیر از دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام گفت: زنده نگه داشتن یاد امام خمینی(ره) پاسداشت آرمان های نظام وانقلاب است.آرش لهونی افزود: توجه ویژه به آیین های مذهبی وانقلاب از برنامه های ارزشمندمسئولان فرهنگی شهرستان به ویژه سپاه ناحیه است که این رویکرد به نوبه خود جای تقدیر و تشکر دارد. وی برگزاری باشکوه آیین های ارتحال امام خمینی(ره) را نشات گرفته از وابستگی ملت ایران به شخصیت والای آن حضرت دانست و اظهارداشت: خیل حرکت های مردمی در ایام سالگرد ارتحال آن حضرت حاکی از زنده بودن یاد و خاطره امام راحل در بین مردم است.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با تشکر وقدر دانی از فرماندار به خاطر حمایت وپشتیبانی از برنامه های فرهنگی واعزام کاروان به مرقد امام گفت: تکریم امام (ره)بزرگداشت همه خوبی ها و ارزشهای والای انسانی و الهی است. سرهنگ حسین کولیوندافزود: عزت، سرافرازی، استقلال و خودکفایی ایران اسلامی مدیون افکار امام راحل(س) است و همه باید قدردان و حافظ آن باشیم .وی اظهارداشت :اندیشه ها وآرمان های حضرت امام (ره) به نسل جوان منتقل شود. مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرودهم گفت: معرفی و تببین شخصیت سیاسی، الهی امام راحل به عنوان بزرگترین انسان قرن حاضر برای مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان موجب تقویت و استحکام مبانی و ارزش های والای انقلاب اسلامی خواهد شد. حجت الاسلام سجادکریمی افزود:تبیین اندیشه های والای امام خمینی(ره) در جامعه به ویژه برای جوانان و نوجوانان ضروری است.


وبلاگ «دست اندرکاران اعزام کاروان به مرقد امام در جوانرود تجلیل شدند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.