َستادتنظیم بازار بربازارماه رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند آفتاب جوانرود -


َستادتنظیم بازار بربازارماه رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند

پست با عنوان «َستادتنظیم بازار بربازارماه رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

َستادتنظیم بازار بربازارماه رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند

 

معاون فرماندارجوانرودبرضرورت نظارت مسئوولان بربازار ماه مبارک رمضان تاکید کردوگفت: ستادتنظیم بازاربربازارماه مبارک رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، کمال شهسواری در جلسه ستادتنظیم بازارشهرستان جوانرودافزود : تمهدات لازم جهت تنظیم بازارطوری  لحاظ شود که کالاها و اقلام مصرفی خانوارها با دسترسی آسان و با قیمت مناسب و همچنین به میزان کافی در اختیار مردم قرار گیرد تا شهروندان دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند. وی تامین مایحتاج مردم با نرخ مصوب وتشدید بازرسی ها را ازجمله برنامه های ماه مبارک رمضان دراین شهرستان اعلام کرد. شهسواری خاطرنشان کرد: اعضای ستاد تنظیم بازار با هم افزایی و اتحاد رضایت شهروندان  را فراهم نمایند. وی یادآورشد: مسئولان اداره‌های صنعت، معدن و تجارت و همچنین مجمع امور صنفی مسئولیت اصلی در این زمینه را داشته و باید با مدیریت کامل نظارت لازم را لحاظ کنند.
مدیر جهادکشاورزی ودبیر ستاد تنظیم بازارنیز گفت: درصورت تقاضادر راستای کنترل قیمت‌ها و تامین  اقلام پر مصرف در این ایام و تنظیم بازار کالاهای اساسی توزیع کالا ،در مراکز توزیع  صورت خواهد گرفت. مجتبی حسینی پورافزود:دراین راستا تلاش می شود تا با استفاده از توان اجرایی اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی و  فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار کالاها با کیفیت و قیمت مناسب عرضه گردد.


وبلاگ «َستادتنظیم بازار بربازارماه رمضان نظارت ویژه ای داشته باشند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.