بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند آفتاب جوانرود -


بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند

پست با عنوان «بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند


در مراسمی با حضور معاون فرماندار جوانرود روسای بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، کمال شهسواری معاون فرماندارجوانرود باتقدیر از روسای بانکهای عامل درراستای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امدادامام خمینی (ره) جوانرود خواستار تعامل وهمکاری بیشتر بانک های عامل با نیازمندان ومحرومان جامعه شد.
مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان جوانرود نیز از پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی این شهرستان در سال گذشته خبرداد. عزیزمراد ویسی گفت : با اعطای این تسهیلات،  250 شغل  پایدار در زمینه های دامداری، کشاورزی، باغداری ، خدمات وصنایع دستی  ... برای مددجویان  شهرستان جوانرودایجاد شده است. وی سهم اعتبار تسهیلات اشتغالزایی این شهرستان را در سال گذشته 40 میلیاردریال اعلام واظهارداشت : تاکنون 35 میلیارد ریال  این تسهیلات به متقاضیان پرداخت وایجاداشتغال پایداربرای 250 نفر فراهم کرده است. ویسی خاطر نشان کرد:  120 پرونده نیز سال جدید به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.وی یادآورشد: کمیته امداد شهرستان جوانرودهموراه اشتغال جوانان و مددجویان را در اولویت کاری خود قرار داده است و تاکنون نیز در این امر موفق بوده است. لازم به ذکر است : 8 هزارنفر در قالب 2 هزارو968 خانوار در شهرستان جوانرود زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) هستند.
وبلاگ «بانک های عامل شهرستان جوانرود تجلیل شدند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.