مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودمعرفی شد آفتاب جوانرود -


مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودمعرفی شد

پست با عنوان «مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودمعرفی شد» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودمعرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، با حضور فرماندار ومدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه ، علی اشرف مهدی پور به عنوان مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرود معرفی شد.
آرش لهونی فرماندارجوانرودبا اشاره به حفظ تکریم ارباب رجوع بر تعامل ومردم داری مسئولان امورمالیاتی دراین راستا تاکیدکرد.
مدیر کل امورمالیاتی اتسان کرمانشاه نیز ازارتقای اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودبه ممیزی کل خبرداد. هادی ملکشاهی افزود: با ارتقای ادارامورمالیاتی این شهرستان از سر ممیزی به ممیزی کل ، مدیراداره امورمالیاتی شهرستان قادر خواهد بود در مواردی همچون بخشودگی ،ارائه تخفیفات، قسط بندی و … راساً تصمیم گیری و اقدام نماید وی یادآورشد: ودراین راستا دیگر نیازینیست که افرادبه مرکز استان مراجعه مراجعه نمایند.


وبلاگ «مدیرجدید اداره امورمالیاتی شهرستان جوانرودمعرفی شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.