فرماندارجوانرود: مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اند آفتاب جوانرود -


فرماندارجوانرود: مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اند

پست با عنوان «فرماندارجوانرود: مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اند» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

فرماندارجوانرود: مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اندفرماندارجوانرودبا اشاره به اهمیت وجایگاه محیط زیست گفت:مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اند ونسبت به مخاطرات وپیامدهای آن آشنا هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، آرش لهونی در دیدار با محیط بانان وکارکنان محیط زیست سهرستان جوانرودبا تبریک هفته محیط زیست افزود: اگر در دهه های گذشته نیز اهمیت محیط زیست برای مردم  روشن و از سوی آنان مراعایت می شد امروز شاهد مشکلات زیست محیطی نبودیم. وی اظهارداشت :محیط زیست سرمایه ای بین نسلی و ارزشمند است که امکانات دولت به تنهایی در حفظ و احیای آن کافی نیست و بایداز ظرفیت های مردمی به درستی در مدیریت آن استفاده شود.لهونی خاطرنشان کرد: امروزه حفظ محیط زیست به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه پایدار در سطح جهان مطرح گردیده است که دستیابی به آن بدون مشارکت راستین و آگاهانه مردم ممکن نیست. وی از فعالان محیط زست قدردانی ویادآورشد:برای حفظ محیط زیست از همه ظرفیت ها استفاده کرد.
رییس اداره محیط زیست جوانرود با قدردانی از حمایت های بی دریع فرماندارجوانرود و سایر ادارات این شهرستان  گفت:با توجه فرهنگ سازی های انجام گرفته از سوی اداره محیط زیست باعث شده است که مردم به اهمیت وجایگاه محیط زیست بیشتر پی ببرند. عطاالله قادری افزود: امروز مردم از حالت بی تفاوتی به مطالبه گر در خصوص حفظ محیط زیست تبدیل شده اند.وی به اقدامات انجام گرفته در دو ماه گذشته اشاره ویادآورشد:توزیع 15 هزارکیسه زباله بین گردشگران ،15 هزار پیامک با موضوع زیست محیطی ،پاکسازی روستای زلان با مشارکت دانش آموزان به مناسب روزهوای پاک ،مشارکت در برنامه های روز بدون خودرو،  برگزاری همایش هم اندیشی دهیاران ، ائمه جمعه وفرمانداران منطقه اورامانات در جوانرود، رها سازی 10 قطعه کبک ، تیمار ورها سازی 10 بهله انواع پرندگان شکاری ، پایش وصدور اخطاریه محیط زیستی برای 10 واحد صنعتی وخدمانی بخشی از فعالیت های اداره محیط زیست جوانروداست.


وبلاگ «فرماندارجوانرود: مردم بیش از گذشته به اهمیت محیط زیست پی برده اند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.