امام جمعه جوانرود: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی است آفتاب جوانرود -


امام جمعه جوانرود: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی است

پست با عنوان «امام جمعه جوانرود: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی است» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امام جمعه جوانرود: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، امام جمعه جوانرودبا اشاره به فضایل  وبرکات ماه مبارک رمضان گفت: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی وفرصتی برای خودسازی وتغییر سبک زندگی انسان است . ماموستا ملا احمدفخری در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرودافزود: مسلمانان بایدحرمت ماه مبارک رمضان را نگه دارند و احکام و موازین این ماه مدنظر قرار دهند.وی بر ضرورت انجام اقدامات فرهنگی درباره این ماه مبارک تأکیدواظهارداشت: رمضان ماه خودسازی است و انسان باید به‌گونه‌ای در این ماه رفتار کند که عمل و کردارش از روزه‌داری‌اش خبر دهد.خطیب جمعه جوانرودخاطرنشان کرد:  ماه مبارک رمضان فضیلت های زیادی دارد مسلمانان باید تلاش کنند از فضیلت های این ماه مبارک بهره مندشوند. ماموستا فخری یادآورشد: خداوند متعال در این ماه مبارک درهای رحمت، مغفرت و برکت خود را بر روزه‌ داران گشوده است.وی خواستارتوجه بشتر مردم به احکام وفرایض این ماه مبارک شد.


وبلاگ «امام جمعه جوانرود: رمضان ماه رحمت وبرکت الهی است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.