یکهزارو500 نفر روز امسال در اردو های طرح هجرت 3 جوانرودبکارگیری می شوند آفتاب جوانرود -


یکهزارو500 نفر روز امسال در اردو های طرح هجرت 3 جوانرودبکارگیری می شوند

پست با عنوان «یکهزارو500 نفر روز امسال در اردو های طرح هجرت 3 جوانرودبکارگیری می شوند» از وبلاگ «آفتاب جوانرود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

یکهزارو500 نفر روز امسال در اردو های طرح هجرت 3 جوانرودبکارگیری می شوندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، معاون فرماندارجوانرودگفت :یکهزارو 500 نفرروز تابستان امسال در اردوهای طرح هجرت 3 دراین شهرستان بکارگیری می شوند. کمال شهسواری درجلسه پشتیبانی طرح هجرت 3 افزود: اردوهای طرح هجرت 3 در بیش از 15  مدرسه شهرستان جوانرودوبا حضور 150 دانش آموز در مداراس این شهرستان برگزارمی شود. وی با تاکید بر ضرورت هم افزایی و همکاری تمام مسوولان و دستگاه های اجرایی به منظور پشتیبانی از اردوهای هجرت 3 اظهار کرد: پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و ایجاد شور و نشاط، تحرک و پویایی در بین جوانان از مهمترین اهداف این طرح در سطح جامعه است.شهسواری یادآورشد: اردوهای طرح هجرت 3 فرصت مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان است.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه جوانرودنیز گفت: سال گذشته 15مدرسه شهرستان جوانرود در قالب اردوهای طرح هجرت 3 بازسازی، تعمیر و مرمت شده است.  سرهنگ  حمزه خزایی افزود:کلاس های طرح هجرت 3 امسال بعد از ماه مبارک رمضان وبه مدت 70 روز فعالیت خواهندکرد.وی اظهارداشت :در اردوهای طرح هجرت 3 با استفاده از مربیان مجرب  علاوه برکارهای عمرانی برای پاسخ به نیازهای فرهنگی دانش آموزان برنامه فرهنگی وورزشی در نظر گرفته شده است.


وبلاگ «یکهزارو500 نفر روز امسال در اردو های طرح هجرت 3 جوانرودبکارگیری می شوند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «آفتاب جوانرود» ندارد.