تقدیر مدیر عامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از مدیر عامل شركت آبفا استان مركزی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


تقدیر مدیر عامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از مدیر عامل شركت آبفا استان مركزی

پست با عنوان «تقدیر مدیر عامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از مدیر عامل شركت آبفا استان مركزی» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

         مهندس حمیدرضا جانباز مدیرعامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور با ارسال نامه ای از مهندس عبدالرضا خلیلی مدیر عامل شركت آبفا استان مركزی تقدیر نمود.


         وی از تلاش های ارزنده مدیر عامل شركت آب و فاضلاب استان مركزی در راستای خدمت رسانی شایسته به مردم و عملكرد مناسب برای واگذاری انشعاب به متقاضیان بر اساس قوانین و مقررات به ویژه حفظ كاربری اراضی زراعتی و باغ ها قدردانی نمود.


         مدیر عامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور در بخشی از این نامه منابع انسانی بصیر، ماهر، توانمند و كار آفرین را فراهم ساز تحقق بخش بزرگی از اهداف صنعت آب و فاضلاب دانست و افزود:در این میان استفاده از هم اندیشی و مشاركت فكری كاركنان راه های توسعه ی سازمان را فراهم  و نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را میسر می سازد.


وبلاگ «تقدیر مدیر عامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از مدیر عامل شركت آبفا استان مركزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.