بازدید نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی از ایستگاه تصفیه آب در دست ساخت شهر محلات شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


بازدید نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی از ایستگاه تصفیه آب در دست ساخت شهر محلات

پست با عنوان «بازدید نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی از ایستگاه تصفیه آب در دست ساخت شهر محلات» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

   دکتر علیرضا سلیمی نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان محلات از ایستگاه تصفیه آب در حال ساخت این شهر بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.


   به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  طی این بازدید عباس نظری مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان محلات ضمن اشاره به نقش و جایگاه آب در زندگی مردم به لحاظ كمی و كیفی ،گزارشی از وضعیت و چگونگی عملیات اجرایی و همچنین اعتبارات هزینه شده و مسائل و مشکلات اجرای این پروژه ارائه کرد.


     سلیمی نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی و تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  این خدمات را ارزشمند دانست و آمادگی مجموعه خود را برای همکاری و تعامل در جهت پیشرفت هر چه سریعتر این پروژه اعلام کرد.


     گفتنی است ساخت ایستگاه تصفیه آب شهر محلات متشكل از 3 فیلتر به منظور فیلتراسیون آب دریافتی شهرهای محلات و نیم ور از سد كوچری در دست اجرا قرار گرفت و هم اكنون یكی از فیلتر ها به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفته و در صورت تامین اعتبارات لازم  طی تابستان سالجاری به بهره برداری می رسد. 


وبلاگ «بازدید نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی از ایستگاه تصفیه آب در دست ساخت شهر محلات» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.