در بیت امام خمینی(ره) واقع در شهر خمین جلسه هم اندیشی اعضای شورای دینی و فرهنگی شرکت آب و فاضلاب اس شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


در بیت امام خمینی(ره) واقع در شهر خمین جلسه هم اندیشی اعضای شورای دینی و فرهنگی شرکت آب و فاضلاب اس

پست با عنوان «در بیت امام خمینی(ره) واقع در شهر خمین جلسه هم اندیشی اعضای شورای دینی و فرهنگی شرکت آب و فاضلاب اس» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

   اولین جلسه شورای دینی وفرهنگی دینی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با حضور حجت اسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر خمین ، مهندس عبدالرضا خلیلی مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی شرکت آبفا ، در بیت امام خمینی(ره) در شهر خمین برگزار گردید.


   به گزارش روابط عمومی شركت آب و فاضلاب استان مركزی حجت اسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهر خمین که به عنوان میهمان ویژه در این نشست حضور داشت با اشاره به ماهیت فعالیت های  شركت  آب و فاضلاب استان مرکزی ، از زحمات این شرکت و امور آبفا شهرستان خمین در اجرای برنامه های دینی و فرهنگی قدردانی نمود و این اقدامات را ارزشمند و رضایت بخش عنوان كرد.  


    وی ضمن اشاره به لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب به عنوان یك اقدام فرهنگی لازم و موثر در حفاظت از منابع آبی كشور و پاسداشت آن برای نسل های آینده  از تلاش های شركت آبفا در اجرای برنامه های فرهنگی مدیریت مصرف آب در استان قدردانی نمودو افزود: در دین اسلام همواره به جلوگیری از اسراف به ویژه مصرف بی رویه آب سفارش شده به طوریكه پیامبر اكرم (ص) فرموده اند: آب را هدر ندهید اگرچه در كنار نهری از آب بودید.


   در ادامه این جلسه مهندس عبدالرضا خلیلی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  اهمیت مسائل فرهنگی را مهم تلقی نموده و عنوان نمود: ما باید از تمام فرصت ها برای انجام امور و فعالیتهای فرهنگی استفاده نمائیم.


   وی با بیان اینكه تاكنون فعالیت های چشمگیری از سوی فعالین فرهنگی و دینی شركت صورت گرفته است ، گفت : فعالیت های فرهنگی و دینی از جمله اولویت های این شركت محسوب می شود و در شورای فرهنگی و دینی ستاد شركت ، تاكنون تصمیمات مهمی در راستای پیاده سازی برنامه های فرهنگی و دینی ابلاغی از سوی شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور و همینطور برنامه های ابلاغی ستادهای صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منكر تصویب و مورد اجرا قرار گرفته است.


     در ادامه این جلسه منصور ربیعی مسئول  امور فرهنگی و دینی شركت آب وفاضلاب استان مرکزی ضمن ارائه گزارش عملكرد فعالیتهای فرهنگی و دینی صورت گرفته در ستاد شركت و امورهای تابعه در سال گذشته ، بر عزم جدی امور فرهنگی و دینی شركت در راستای فعالیت های این امور در سال جدیدو استمرار فعالیت ها تاکید کرد.


    در پایان این جلسه ضمن اعضای این شورا به طرح دیدگاه ها و مسائل مد نظر خود در این حوزه پرداختند.


وبلاگ «در بیت امام خمینی(ره) واقع در شهر خمین جلسه هم اندیشی اعضای شورای دینی و فرهنگی شرکت آب و فاضلاب اس» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.