همزمان با روز بزرگ داشت مقام معلم از آموزگاران یکی از مدارس ابتدایی شهر اراک تجلیل شد شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


همزمان با روز بزرگ داشت مقام معلم از آموزگاران یکی از مدارس ابتدایی شهر اراک تجلیل شد

پست با عنوان «همزمان با روز بزرگ داشت مقام معلم از آموزگاران یکی از مدارس ابتدایی شهر اراک تجلیل شد» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

      به مناسبت گرامی داشت روز معلم  شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از معلمان مدرسه شاهد شهر اراک تقدیر نمود.


      به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی مهندس علی صادقی معاون خدمات مشترکین و درآمد  این شرکت ضمن حضور در مدرسه ابتدایی شهدای دفاع مقدس شهر اراك با اشاره به جایگاه رفیع مقام معلم اظهار داشت:  آموزگاران و معلمان با عشق  و ایثار ، امروز خود را وقف فردای دیگران و ساختن نسل آینده می کنند.


وی ضمن اشاره به تاثیر معلمان در تربیت و شکل گیری شخصیت کودکان از دوران کودکی عنوان کرد : معلمان از افراد  تاثیرگذاری هستند که در زمینه آموزش نیروی انسانی متخصص، فراهم سازی سرمایه های  اجتماعی آینده ، آگاهی بخشی به جامعه، رشد و ارتقاء تفکر و اندیشه و پیشرفت، ترقی و توسعه جامعه ، نقش به سزایی دارند. 


       زهرا طراوتی فکور مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با اشاره با جایگاه مهم مقام معلم در زندگی انسان ها گفت: در توصیف مقام معلم توجه به حدیث ارزشمند حضرت علی (ع) کافی است که می فرمایند :هرکس كلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود ساخته.


    


   وی دانش آموزان را بستر ارزشمندی برای آگاهی بخشی به جامعه دانست و با اشاره به چالش کمبود آب در حال حاضر گفت: بی شک گذر از این بحران و مسائل و چالش های پیش رو در بخش مدیریت مصرف آب، جز با محوریت و توجه فرهنگیان و آموزگاران جامعه امکان پذیر نخواهد بود.


گفتنی ست در ادامه این مراسم که همراه با اجرای نمایش و مسابقه و اهداء جوایز و هدایای تبلیغی به دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد بود از آموزگاران این مدرسه با اهدا گل قدردانی گردید.


وبلاگ «همزمان با روز بزرگ داشت مقام معلم از آموزگاران یکی از مدارس ابتدایی شهر اراک تجلیل شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.