بازدید فرماندار تفرش از اجرای عملیات پروژه ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر تفرش شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


بازدید فرماندار تفرش از اجرای عملیات پروژه ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر تفرش

پست با عنوان «بازدید فرماندار تفرش از اجرای عملیات پروژه ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر تفرش» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان تفرش از مراحل مختلف اجرای پروژه ارتقاءطرح تصفیه خانه فاضلاب شهر تفرش بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت کار قرار گرفتند.


    به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی محمد رضا مشهدی فراهانی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش با اعلام این خبر و با اشاره به اهمیت اجرای طرح های فاضلاب گفت:گسترش شهرها و متعاقب آن افزایش مصرف آب و به دنبال آن تولید فاضلاب ، اجرای سیستم جمع آوری و تصفیه فاضلاب به منظور كنترل آلودگی، امكان استفاده مجدد از پساب تصفیه شده و در نتیجه كاهش فشار بر منابع تامین آب را ضروری می سازد.


     مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش در ادامه به ارتقاء سیستم تصفیه خانه فاضلاب این شهر اشاره كرد و افزود: برآورد اولیه این طرح بالغ بر 80 میلیار ریال می باشد و در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.


     مشهدی فراهانی بهره مندی مشتركین شهر تفرش از طرح فاضلاب را بیش از 80 درصد اعلام کرد.


    در پایان این بازدید ، علی میرزایی فرماندار شهرستان تفرش با قدردانی از تلاشهای مدیر و مجموعه امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش این خدمات را ماندگار ارزیابی کرد و آمادگی مجموعه خود را برای همکاری و تعامل در جهت تسریع اجرای این پروژه اعلام نمود.


وبلاگ «بازدید فرماندار تفرش از اجرای عملیات پروژه ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر تفرش» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.