كسب مقام قهرمانی كشور توسط تیم طناب كشی‌ بانوان شركت آب و فاضلاب استان مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


كسب مقام قهرمانی كشور توسط تیم طناب كشی‌ بانوان شركت آب و فاضلاب استان مرکزی

پست با عنوان «كسب مقام قهرمانی كشور توسط تیم طناب كشی‌ بانوان شركت آب و فاضلاب استان مرکزی» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

   تیم طناب کشی بانوان شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در دوازدهمین دوره مسابقات ورزشی وزارت نیرو موفق به کسب مقام قهرمانی شد.


   به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در این دوره از مسابقات  كه در شهر رشت برگزار شد 12 تیم از ۱۰ استان كشور حضور داشتند كه در یك روز با هم به رقابت پرداختند.


      تیم طناب کشی بانوان شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی شامل خانم ها زهرا سادات پارسایی، لیلا رضایی ، شراره حمزه لو، سارا ربیعی ،آزاده كرمی، اشرف احمدلو ، ونوس سلطانی و معصومه صمدی با مربیگری خانم سلیمانی  با شركت در این دوره از مسابقات موفق به کسب  مقام اول شد.
    در مراسم اختتامیه مسابقات با اهداء مدال طلا و كاپ قهرمانی از اعضاء تیم طناب كشی بانوان شركت آب و فاضلاب استان مركزی تقدیر شد.


وبلاگ «كسب مقام قهرمانی كشور توسط تیم طناب كشی‌ بانوان شركت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.