نصب سامانه كلر زن مایعی هوشمند آب در شهر خنجین استان مركزی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


نصب سامانه كلر زن مایعی هوشمند آب در شهر خنجین استان مركزی

پست با عنوان «نصب سامانه كلر زن مایعی هوشمند آب در شهر خنجین استان مركزی» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

   به دنبال تحویل تاسیسات آب شهر جنجین از توابع شهرستان فراهان و واگذاری خدمات آب رسانی به شهروندان این شهر به شركت آب و فاضلاب استان مركزی سامانه كلرزن مایعی هوشمند با قابلیت تزریق آب ژاول جایگزین سامانه كلرزن گازی آب این شهر شد.


       به گزارش روابط عمومی شركت آب و فاضلاب استان مركزی مهندس آنالویی معاون بهره برداری شركت با اعلام خبر فوق گفت: به دلیل عدم وجود ساختمان سرچاهی و امکان ذخیره آب ژاول در کانکس تاسیسات برقی چاه  و به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از نشت گاز كلر ، سامانه كلرزن مایعی هوشمند با قابلیت تزریق آب ژاول در داخل منهول چاه ضیاآباد این شهر نصب و راه اندازی و جایگزین كلرزن گازی ایستگاه فوق گردید.


     وی هزینه خرید و نصب این سامانه را 40 میلیون ریال اعلام نمود. 


وبلاگ «نصب سامانه كلر زن مایعی هوشمند آب در شهر خنجین استان مركزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.