بهره برداری از یك حلقه چاه آب در شهر میلاجرد شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی -


بهره برداری از یك حلقه چاه آب در شهر میلاجرد

پست با عنوان «بهره برداری از یك حلقه چاه آب در شهر میلاجرد» از وبلاگ «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به منظور تامین آب مورد نیاز شهروندان میلاجردی یك حلقه چاه آب حفر ، تجهیز و وارد مدار بهره بردار شد.


      به گزارش روابط عمومی شركت آب و فاضلاب استان مركزی ، مهدی عبدی رئیس اداره آب و فاضلاب میلاجرد با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به کاهش دبی منابع آب زیرزمینی در شهر میلاجرد ومشکل تامین فشار  لازم برای آبرسانی به شهروندان میلاجردی ؛ قبل از بروز هر گونه کم آبی در سطح شهر در تابستان سالجاری ، این چاه در محوطه چاه شماره4میلاجرد(جاده خنداب) حفر و تجهیز و در تاریخ 08/03/95 وارد مدار بهره بردار شد.


     وی دریافت مجوز،تعیین پیمانكار ، حفاری چاه ، نصب لوله جدار(دوجداره) و آزمایش پمپاژ را از اقداماتی دانست كه در راستای حفر و تجهیز این چاه انجام شده و افزود: این چاه كه از دبی مناسبی هم برخوردار است به عمق 120 متر حفاری شده است.


     رئیس اداره آب و فاضلاب میلاجرد مبلغ هزینه شده برای اجرای این پروژه را  1 میلیارد و 430 میلیون ریال اعلام نمود.


وبلاگ «بهره برداری از یك حلقه چاه آب در شهر میلاجرد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی» ندارد.