جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رومشکان+عکس تابناک شهرستان رومشکان -


جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رومشکان+عکس

پست با عنوان «جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رومشکان+عکس» از وبلاگ «تابناک شهرستان رومشکان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

  

 

جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رومشکان به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری رومشکان برگزار گردید.

در این جلسه  فرماندار رومشکان با اشاره به نامگذاری روز سی ام اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ثبت جمعیت و همچنین تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، جمع آوری آمار و اطلاعات دقیق جمعیت را یکی از مؤلفه های مهم در برنامه ریزیهای کلان کشور برشمردند و افزودند: ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر کشور می تواند باشد، فرهنگ ثبت وقایع حیاتی، ازدواج و طلاق باید در سطح شهرستان نهادینه شود و لزوم مبادرت به این امر آن هم در کوتاه ترین زمان باید برای عموم مردم تبیین و آگاه سازی شود.

فرماندار در پایان سخنان خود از نیروی انتظامی ، شهرداری ، شورا ها و دهیاران خواستند در خصوص پاسخگویی به استعلامات اتباع خارجی و همچنین اعلام وفاتها با اداره ثبت احوال همکاری و دقت نظر لازم را داشته باشند و همچنین شبکه بهداشت از طریق مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت در زمینه ثبت به موقع آمار ولادت و وفات با اداره ثبت احوال همکاری نماید و نامه های خلاصه فوت و جواز دفن را حتماً با شماره و تاریخ به روز به اداره ثبت احوال تحویل نمایند.

روابط عمومی فرمانداری رومشکان


وبلاگ «جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان رومشکان+عکس» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تابناک شهرستان رومشکان» ندارد.