برنامه اشتغال و سرمایه گذاری سال 95 در شهرستان رومشکان تشریح شد تابناک شهرستان رومشکان -


برنامه اشتغال و سرمایه گذاری سال 95 در شهرستان رومشکان تشریح شد

پست با عنوان «برنامه اشتغال و سرمایه گذاری سال 95 در شهرستان رومشکان تشریح شد» از وبلاگ «تابناک شهرستان رومشکان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


 


جلسه كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رومشكان به ریاست فرماندار رومشكان و باحضور اعضاء كارگروه در محل فرمانداری تشكیل گردید .


در این جلسه فرماندار رومشكان ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات  حاضرین در جلسه ، با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار امیدواری کرد با توجه به اینکه استان لرستان به عنوان استان پایلوت برای تحقق سند اقتصاد مقاومتی انتخاب شده ،  بتوانیم در راستای تحقق منویات معظم له با همکاری مدیران شهرستان گام های موثری در این زمینه برداریم.


آقای محمدی نژاد در این جلسه به دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس دهم و فرمایش ایشان مبنی بر اینکه فرمودند: شرمندگی نظام بخاطر بیکاری یک جوان کمتر از شرمندگی آن جوان نیست تاکید کردند همه ی ما باید این فرمایش را نصب العین خود قرار دهیم. ایشان در ادامه گزارشی در خصوص تعهد اشتغال شهرستان در سال 94 ارائه و از عملکرد بانکهای عامل و ادارات  کمیته امداد ، بنیاد شهید  و بهزیستی شهرستان تقدیر و تشکرکردند.


وی ادامه داد: این جلسه به منظور تشریح سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سال 95 با حجم سرمایه گذاری 797/3580 میلیارد ریال و پیش بینی ایجاد اشتغال برای 903 نفر تشكیل شده و اطلاعات سند بر مبنای اطلاعات خود دستگاههای استانی است  و ما نیز اهتمام جدی در روند اجرای آن خواهیم داشت به گونه ای که هیچ گونه کوتاهی در عدم اجرای آن را نخواهیم پذیرفت به همین خاطر لازم است مدیران شهرستان با همکاری دستگاههای استانی ، نظرات کارشناسی خود را ارائه تا اگر مطلبی از قلم افتاده یا قابلیت اجرا ندارد در فرصت باقی مانده اصلاح شود.


فرماندار در ادامه سهم هر دستگاه اجرائی را به تفکیک بیان و تصریح کردند البته بخشی از مشاغل عنوان شده در سند اشتغال موقت اند و بخشی پایدار که حتی در بخشی که موقت هستند اگر مدیران استانی همت کنند و منابع مالی برای سرمایه گذاری تامین شود خود آن سرمایه گذاری موجب توسعه شهرستان خواهد شد هر چند شغل موقتی شکل گرفته باشد ولی این موضوع نباید ما را از ایجاد شغل پایدار برای جوانان غافل کند . در این جلسه سایر اعضاء  به بیان دیدگاه و نظرات خود پرداختند و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.


 


روابط عمومی فرمانداری رومشکان



 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


وبلاگ «برنامه اشتغال و سرمایه گذاری سال 95 در شهرستان رومشکان تشریح شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «تابناک شهرستان رومشکان» ندارد.